Послуги

Лікувальний масаж


Масаж розширює і відкриває кровоносні судини, покращуючи кровообіг, у ділянках, на яких проводився масаж, збільшується кількість капілярів, а також покращується відтік лімфи із масажованої ділянки.


Дитячий масаж


Професійний дитячий лікувальний масаж (новонародженим, немовлятам, малюкам будь-якого віку) знімає гіпертонус м'язів-згиначів верхніх та нижніх кінцівок, покращує кровотворення і кровообіг, прискорює рух лімфи, активізує живлення шкіри та кістково-м'язової системи


Індивідуальні ортопедичні устілки


Індивідуальне виготовлення устілок дозволяє врахувати особливості саме Вашого організму: вага, будова стопи, деформації стопи при русі. Індивідуальну устілку можна коригувати, поетапно приводячи стопу в правильне положення, або міняти форму з урахуванням зростання стопи. Їх головна перевага - абсолютна сумісність зі стопою пацієнта, завдяки чому лікування опорно-рухового апарату відбувається максимально ефективно. Індивідуальні ортопедичні устілки ...


Ударно хвильова терапія (УХТ)


Одним з важливих властивостей УВТ є досягнення високого рівня ефективності в лікуванні хвороб, при цьому результат наступає через 2-3 сеансу. Пацієнти, які страждають від відкладення солей, скутості, хворобливих відчуттів в м'язових тканинах, після проведення сеансів з використанням УВ-терапії відзначають у себе поліпшення рухливості і загального самопочуття.
При лікуванні виразок, ран і травм УВТ сприяє прискоренню регенеративних процесів, через відновлення кровопостачання. У хворих на стенокардію, зменшується кількість нападів, йдуть болі під час спокою і навантажень.
Після використання УВТ у багатьох пацієнтів піднімається настрій, вони стають більш активними і життєрадісними, що дає їм сили для подальшої боротьби з недугою.