Ціни

Масаж

Масаж розширює і відкриває кровоносні судини, покращуючи кровообіг, у ділянках, на яких проводився масаж, збільшується кількість капілярів, а також покращується відтік лімфи із масажованої ділянки.

40

Тривалість (хвилин)

5

Курс (сеансів)

Ціна:

від 150

Ударно хвильова терапія (УХТ)

Одним з важливих властивостей УВТ є досягнення високого рівня ефективності в лікуванні хвороб, при цьому результат наступає через 2-3 сеансу. Пацієнти, які страждають від відкладення солей, скутості, хворобливих відчуттів в м'язових тканинах, після проведення сеансів з використанням УВ-терапії відзначають у себе поліпшення рухливості і загального самопочуття.
При лікуванні виразок, ран і травм УВТ сприяє прискоренню регенеративних процесів, через відновлення кровопостачання. У хворих на стенокардію, зменшується кількість нападів, йдуть болі під час спокою і навантажень.

10

Тривалість (хвилин)

5

Курс (сеансів)

Ціна:

від 300

Індивідуальні ортопедичні устілки

Індивідуальне виготовлення устілок дозволяє врахувати особливості саме Вашого організму: вага, будова стопи, деформації стопи при русі. Індивідуальну устілку можна коригувати, поетапно приводячи стопу в правильне положення, або міняти форму з урахуванням зростання стопи. Їх головна перевага - абсолютна сумісність зі стопою пацієнта, завдяки чому лікування опорно-рухового апарату відбувається максимально ефективно. Індивідуальні ортопедичні устілки ...

30

Тривалість (хвилин)

1

Курс (сеансів)

Ціна:

від 650

Плазмоліфтинг PRP

Процедура підвищує тургор (еластичність) шкіри, зволожує, живить, покращує її колір і структуру, усуває пігментні плями, зменшує запалення, розгладжує старі зморшки і перешкоджає утворенню нових, підтягує овал обличчя.
Якщо говорити про плазмоліфтінг шкіри голови, то він зменшує випадання волосся, зміцнює волосяні фолікули і нормалізує роботу сальних залоз, усуваючи свербіж і лупа і одночасно роблячи волосся еластичними і блискучими. При цьому плазмоліфтінг може застосовуватися і для стимулювання росту брів і вій.

40

Тривалість (хвилин)

5

Курс (сеансів)

Ціна:

від 600